16 °C

Organització

CONSELL EXECUTIU:

President: Antoni Salas Roca, batle de Costitx

Vicepresident primer: Josep Marí Ribas, batle de Sant Josep

Vicepresident segon: Joan Rotger Seguí, batle de Selva

Vicepresident tercer: Miquel Oliver Gomila, batle de Manacor

Vocal: José Luis Benejam Saura, batle d’Alaior

Vocal: Bàrbara Rebassa Bisbal, batlessa d’Alcúdia

Vocal: Llorenç Perelló Rosselló, batle d’Alaró

Vocal: Maria Antònia Mulet Vich, batlessa d’Algaida

Vocal: Maria Antonia Sureda Martí, primera tinenta de batle d’Artà

Vocal: Leonor Bosch Pérez, primera tinent de batle de Banyalbufar

Vocal: Francisca Porquer Manresa, batlessa de Campos

Vocal: Alejandra Ferrer Kirschbaum, presidenta del Consell de Formentera

Vocal: Luís Apesteguia Ripoll, batle de Deià

Vocal: Rafael Ruiz Gonzalez, batle d’Eivissa

Vocal: Francisco J. Ametller, Pons, batle d’Es Mercadal

Vocal: Maria Ramon Salas, batlessa d’Esporles

Vocal: Virgilio Moreno Sarrio, batle d’Inca

Vocal: Antoni Bennásar Pol, batle de Lloret de Vistalegre

Vocal: Guillem Villalonga Ramonell, batle de Mancor

Vocal: Héctor Pons Riudavets, batle de Maó

Vocal: Joan Verger Rossinyol, batle de Montuïri

Vocal: Miquel Porquer Tugores, primer tinent de batle de Muro

Vocal: Bartomeu Cifre Ochogavia, batle de Pollença

Vocal: Antoni Marí Enseñat, batle de Puigpunyent

Vocal: Antoni Marí Marí, batle de Sant Joan Labritja

Vocal: Juan Torres Costa, primer tinent de batle de Sant Antoni de Portmany

Vocal: Maria del Carmen Ferrer Torres, batlessa de Santa Eulalia

Vocal: Joan Carles Verd Cirer, batle de Sencelles

Vocal: Miquel Rigo Barahona, primer tinent de batle de Ses Salines

Vocal: Bartolomé Mulet Florit, batle de Sineu

Vocal: Natalia Troya Isern, batlessa de Son Servera

 

COMISSIÓ PERMANENT:

President: Antoni Salas Roca, batle de Costitx

Vicepresident primer: Josep Marí Ribas, batle de Sant Josep

Vicepresident segon: Joan Rotger Seguí, batle de Selva

Vicepresident tercer: Miquel Oliver Gomila, batle de Manacor

Vocal: Bàrbara Rebassa Bisbal, batlessa d’Alcúdia

Vocal: Llorenç Perelló Rosselló, batle d’Alaró

Vocal: Maria Antonia Sureda Martí, primera tinenta de batle d’Artà

Vocal: Maria Ramon Salas, batlessa d’Esporles

Vocal: Virgilio Moreno Sarrio, batle d’Inca

Vocal: Antoni Bennásar Pol, batle de Lloret de Vistalegre

Vocal: Guillem Villalonga Ramonell, batle de Mancor

Vocal: Héctor Pons Riudavets, batle de Maó

Vocal: Miquel Porquer Tugores, primer tinent de batle de Muro

Vocal: Maria del Carmen Ferrer Torres, batlessa de Santa Eulalia

Vocal: Joan Carles Verd Cirer, batle de Sencelles

Vocal: Natalia Troya Isern, batlessa de Son Servera